Merkez yeri İstanbul olan Web Tasarım ofisimiz İstanbul genelinde web geliştirme üzerine birçok projeye imza atmıştır.

Yapısında ana faaliyet alanı;
Bireysel ve Kurumsal Web Tasarım, Google Adwords Reklam Takibi, Grafik Tasarım, Video ve Müzik Prodüksiyon hizmetleridir.

Kısa zamanda halkın güvenini kazanarak, bu güvene layık olmak ve sosyal sorumluluk anlayışımız adına sizleri memnun etme gayreti ve kararlılığı içindeyiz.

Müşteri odaklı çalışma prensibi, beklentilerinizi eksiksiz karşılamak, bu beklentilerin çalışmalarımızın temelini oluşturması, isteklerinize göre profesyonel çözümler üretmek ve gelişime açık, modern anlayışı benimsemek başlıca ilkelerimizdir.

Küçük ve orta ölçekli ticari web site tasarımı konusuna odaklanan firmamız, yüzlerce müşterisinden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini geliştirerek tasarımlarında kullanacağı görsel ögelerden site içeriğine, domain seçiminden sistem ihtiyacına kadar tüm parametrelerde firma ihtiyaçlarının tespiti ve projelendirme konularında alanının önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Bu güne kadar bizimle çalışan firmalarımıza bu konuda teşekkürü her zaman bir borç bileceğiz.

Edindiğimiz reklam ve teknoloji bilgilerimizi müşterilerimizede her zaman sunmaya devam etmekle birlikte, onlara en profesyonel bir şekilde danışmanlık yapmaya çalışacağız.

Alanadı ve Hosting hizmetimiz isteğe bağlı olarak kaliteli ve güvenilir firmalar tarafından sağlanmaktadır!

*** FİYATLANDIRMA HAKKINDA ***

Web Tasarım hizmeti internette fiyat listesi bulabileceğiniz bir çalışma değildir!
Web sitesi yaptırmanın ortalama bir fiyatı olamaz. Web tasarım fiyatları yaptıracağınız web sitesinin özelliklerine ve beklentilerinize göre fiyatlandırılmaktadır.
Web tasarım bir ürün değil hizmettir! Hizmet sektöründe fiyat ortalaması yoktur ve her firma kendi kalitesine ve emeğine göre ücret belirlemektedir.

Fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

Web Tasarım

Şahıslara ve Kurumlara özel, son teknoloji yazılımlarla profesyonel dinamik yapıya sahip web tasarım hizmeti sunmaktayız.

Grafik Tasarım

Ürünlerinize ve hizmetlerinize yansıyan misyon, vizyon gibi kurumsal fikirlerinizin özetini sembolleştirme çalışmaları yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

İşletmenizde kullanacağınız tüm baskılı, dijital materyallerin bir bütünlük içerisinde sürdürülebilir olmasını sağlayacak çalışmalar sunuyoruz.

Reklam ve Medya

Markanızı sosyal medyayı kullanarak daha geniş kitlelere ulaştırıyor, farkındalık yaratıyor ve internet sitenize ziyaretçi çekiyoruz.

Prodüksiyon

Video & Film Prodüksiyon, Müzik Prodüksiyon, Post Prodüksiyon, Radyo & Tv Reklam Müziği, Dizi & Film Müziği hizmetleri sunmaktayız.

Google Adwords

Web sitenizin trafiğini ve satışlarınızı artırmak adına, Google arama sonuçlarında reklamlarınızı yayınlamanız için partnerlik yapıyoruz.

BAZI REFERANSLARIMIZ